Opinie o Nas

Współpraca z Pade Meble

Nasz sklep internetowy zaprasza wszystkich, którzy podzielają pasję do wyjątkowych wnętrz. Odkrywamy i promujemy unikatowe koncepcje oraz dzieła naszych współpracowników, będąc źródłem inspiracji i praktycznych porad.

Dla Producentów

Dla Producentów "Czy Twoje meble wyróżniają się na rynku? Szczególnie zwracamy uwagę na nowe, obiecujące marki z innowacyjnym podejściem. Przedstaw nam swoje projekty i opowiedz o swojej marce. Rozważymy możliwości współpracy i wspólnego rozwoju.

Dla Projektantów i Architektów

Jeśli projektujesz wnętrza i szukasz unikalnych mebli dla swoich Klientów, zapraszamy do naszego programu partnerskiego. Wymieniaj się z nami swoją wiedzą, a my zapewnimy Ci platformę do dotarcia do szerszego grona odbiorców. Nasza współpraca może obejmować publikacje na stronie, w newsletterze i mediach społecznościowych.

Dla Instytucji Budżetowych

Oferujemy indywidualne wyceny i zakupy z możliwością odroczonych płatności dla instytucji budżetowych i samorządowych. Nasi specjaliści pomogą dopasować ofertę do Waszych potrzeb, gwarantując efektywną i klarowną obsługę.

Kontakt

Wszelkie oferty oraz zapytania prosimy kierować na biuro@pademeble lub pod numerem telefonu 511-193-213