Opinie o Nas

Metody płatności w naszym sklepie internetowym

Dokonując w naszym sklepie zakupów masz możliwość skorzystania z różnego rodzaju płatności. Honorujemy następujące formy płatności:

1. Zaliczka 20% - mają Państwo możliwość zamówienia od nas mebli korzystając ze sposobu zapłaty "zaliczka". Zaliczka obejmuje 20% całej kwoty, a resztę płacą Państwo dopiero przy odbiorze zamówienia (koszt pobrania to dodatkowe 19 złotych).

2. PayU - serwis , który autoryzuje nasze transakcje - najdogodniejsza opcja, pieniądze w bezpieczny sposób trafiają bez opóźnień na nasze konto, co pozwala nam szybko wysłać Państwu towar.

3. Raty Credit Agricole - serwis , który autoryzuje nasze transakcje - najdogodniejsza opcja, pieniądze w bezpieczny sposób trafiają bez opóźnień na nasze konto, co pozwala nam szybko wysłać Państwu towar.

Przekonaj się jakie to proste!

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu

PPH PADE PADEWSKI ROBERT oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

4. Santander Consumer Bank S.A to kolejna opcja, którą mogą Państwo zapłacić za mable. Dzięki współpracy ze wspomnianym bankiem mogą Państwo wziąć kupione rzeczy na raty.

5. Przelew tradycyjny - po złożeniu zamówienia otrzymasz na swój adres e-mail dane do przelewu oraz numer konta. Twoje zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Dane do przelewu znajdziesz też tutaj.

6. Inny sposób jeżeli preferują Państwo inny sposób płatności prosimy o kontakt. Telefon: 511-193-213, e-mail: biuro@pademeble.pl