Opinie o Nas
SALINAS PÓŁKA 2D2S
  • SALINAS PÓŁKA 2D2S
  • SALINAS PÓŁKA 2D2S

SALINAS PÓŁKA


Dostępność: czas wysyłki od 2 do 6 tygodni

Instrukcja montażu
Pobierz

159 zł
Ilość
Negocjuj cenę! 511 193 213

Zamów przez telefon: 511 193 213

Zamów przez e-mail: biuro@pademeble.pl

Opis

TYP SAIP01 PÓŁKA

SALINAS

Półka z kolekcji Salinas będzie stanowić doskonałe dopełnienie dla pozostałych mebli z kolekcji. Chcesz znaleźć miejsce na dodatkowe zdjęcia najbliższych, książki lub płyty? Półka będzie idealnym rozwiązaniem dla tych celów.

Wykonana z laminowanej płyty wiórowej łączy ze sobą Biel oraz odcień Dąb Catania.

polka1.jpg

Cechy i funkcje

  • Półka: płyta wiórowa laminowana
  • Ścianka tylna: płyta wiórowa laminowana

Wymiary

  • Szerokość: 152,7 cm
  • Wysokość: 22 cm
  • Głębokość: 22 cm
polka2.jpg

Dane dodatkowe:

Producent:
Meble Wójcik

Gwarancja:
2 lata

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.

Bezpieczeństwo:
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.

Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

SAIP01

Opis

Typ mebla
Komody

10 produktów w tej samej kategorii