Opinie o Nas
TWENTY KOMODA RTV 1D2S
  • TWENTY KOMODA RTV 1D2S
  • TWENTY KOMODA RTV 1D2S

TWENTY KOMODA RTV 1D2S


Dostępność: czas wysyłki od 2 do 6 tygodni

 czas wysyłki  od 2 do 6 tygodni

Uwaga! Więcej informacji o tym meblu znajdą Państwo niżej.
Kliknij tutaj

Dekory

Szary grafitDąb honey castelloBiały alpejski

Korpus: Dąb honey castello
Front: 
Szary grafit / Biały alpejski

Instrukcja montażu
Pobierz

699 zł
Ilość
Negocjuj cenę! Zadzwoń 511 193 213

Zamów przez telefon: 511 193 213

Zamów przez e-mail: biuro@pademeble.pl

Opis

TYP TWEF01 KOMODA RTV 1D2S

TWENTY

Idealne wypełnienie młodzieżowego pokoju. Komoda RTV dedykowana jako szafka pod telewizor, posiada jedną mniejszą, jedną większą szufladę oraz zamykane drzwiczki. Otwarta półka świetnie sprawdzi się jako miejsce na dekoder lub konsolę.

Dzięki temu meblowi w pokoju zapanuje nowoczesny minimalizm. Szafka RTV Twenty jest przestronnym, praktycznym meblem, posiadającym wystarczającą przestrzeń na blacie roboczym oraz na półkach. 

Mebel posiada prowadnice kulkowe które zwiększają ich praktyczność oraz trwałość zapewniając również możliwość pełnego wysuwu szuflad. Zawiasy z cichym domykiem zwiększą komfort korzystania z szafy. Stylowy mebel pasuje do pozostałych elementów kolekcji TWENTY, tworząc doskonałe zestawienia z biurkiem, komodą, łóżkiem oraz półkami wiszącymi. Łatwo połączysz go z dowolną kolorystyką dodatków tekstylnych i osłon okiennych.

RTV_1.jpg

Cechy i funkcje

  • Korpus: płyta wiórowa laminowana
  • Front: płyta wiórowa laminowana
  • Uchwyt: tworzywo sztuczne
  • Zawiasy: cichy domyk
  • Stopki: tworzywo sztuczne

Wymiary

  • Szerokość: 150 cm
  • Wysokość: 50,8 cm
  • Głębokość: 40 cm
RTV_2.jpg

Dane dodatkowe:

Producent:
Meble Wójcik

Gwarancja:
2 lata

Montaż:
Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją.

Bezpieczeństwo:
Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą.

Zasady użytkowania:
Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni należy stosować lekko wilgotną, miękką tkaninę, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.

TWEF01

Produkty które mogą Ci się spodobać:

10 produktów w tej samej kategorii